• Windsor Servisi

BUZDOLABI

Buzdolabı Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Çamaşır Makinesi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

BULAŞIK MAKESİ

Bulaşık Makinesi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

KLİMA

Klima Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

KOMBİ

Kombi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE
Windsor Servisi - Windsor Onarımı - Windsor Bakımı - Windsor Montajı - Windsor Teknik Servisi

Windsor Servisi - 0850 303 36 30 - HEMEN ARAYINIZ

1990 yılından beri Vestel firmasının bünyesinde faaliyetlerini sürdürmekte olan Windsor markasından ürün şikâyetleri alınabilmektedir. Bunların çözülebilmesi ve bozulan ürünlerin tamir edilebilmesi adına işinde uzman firmamız emrinize amadedir. Birçok markanın ürünündeki sorunun çözülebilmesi için biz çalışıyoruz. Bulunduğumuz bölgede bu işi en iyi yapan firma biziz diyebiliriz. Çünkü işimizi büyük bir titizlikle yerine getiriyoruz.

Windsor servisi markası için ne gibi hizmetleriniz bulunmaktadır?

Markanın ürünlerinin tamir edilebilmesi için firma olarak elimizden geleni yapmaya uğraşıyoruz. Markanın ürünlerindeki genel problem ise ürün parçalarının zamanla eskimesi ve ilk zamanki gibi çalışmaması olarak belirlemiş durumdayız. Bunun belirlenmesinde müşterilerimizden gelen talepleri göz önünde bulundurmaktayız. Bu parçalarının aslına uygun olarak değiştirilmesi ve eskiyen ürünlerin sanki ilk kez kullanılıyormuşçasına uzun yıllar kullanılabilmesi adına firmamız gerekli tamirat hizmetini sağlamaktadır. Bu sayede Windsor servisi  marka ürünlerinizi kullanmaya devam etmektesiniz.

Windsor servisi marka ürünlerin tamir ücretini nasıl almaktasınız?

Tamir işleri önemlidir ve uzun, meşakkatli bir sürecin ardından bir ürünün tamiratı gerçekleşmektedir. O sebeple böylesine emek verilen ve uğraşılan işlerin karşılığında firma olarak kesinlikle nakit şeklinde ücretimizi talep etmekteyiz. Diğer ödeme kanallarıyla ödemelerimizi almayı tercih etmemekteyiz. Emeği karşılığı hemen temin edilmeli düşüncesinden hareketli başta Windsor olmak üzere diğer markaların da ürünlerinin tamiri sonucunda parayı peşin ve nakit olarak kabul etmekteyiz. Bu konuda anlayış göstereceğinizi diliyoruz.

Etiket : Windsor Beyaz Eşya Servisi, Windsor Çamaşır Makinesi Servisi, Windsor Bulaşık Makinesi Servisi, Windsor Buzdolabı Servisi, Windsor Ankastre Servisi, Windsor Klima Servisi, Windsor Servisi, Windsor Servisleri, İstanbul Windsor servisi

Müşterilerimiz

NE DİYOR?

TIKLA ARA